Organisatie

Organogram Excelsior

organogram-excelsior

Technische staf

Hoofd Opleiding:

Marco van Lochem

marco-van-lochem

Technisch coordinator onderbouw (EFG), tevens vertrouwenspersoon. 

Gerard van Helden (telefoon: uitsluitend tussen 17.30 en 21.30 uur: 06-4120 9127)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Algemeen coordinator middenbouw (B/C/D):

Gerard Ketel

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Technisch coordinator middenbouw:

Arthur Rasenberg (telefoon 06-43360080 Email:arthur.rasenberg@wxs.nl)

 

Heeft u vragen aan de medisch verzorger dan kunt u maandag t/m donderdag bellen tussen 16.00 en 19.00 naar 010-4120516.

 

Team Trainer (T) / Leider (L) / Verzorger (V)   Telefoon nr.:
SBV Excelsior KNVB Relatiecode = FTRN05U  +31 (0)104120514
JO19-1 (A1) Marinus Barendrecht T 06-23924721
Ronald v/d Helm 06-11220225
Sjaak Geeve L
Sam Kranse V 06-.45246300
JO17-1 (B1) Jouk Pols T 06-18862171
Wim Verkaik L
Thomas van den Hengel V 06-10122497
JO16-1 (B2) Rachid El Khalifi T 06-14755604
Orlando Sanches Fernandes L 06-87703989
Kevin Colla V 06-22443177
Davey Jager V/F 06-46307345
JO15-1 (C1) Ronald v/d Helm T 06-11220225
Henk Willemen V 06-19008791
JO15-2 (C2) Patrick de Werk T 06-12952578
Rene Hessel L 06-40223754
Kevin Colla V 06-22443177
Davey Jager V/F 06-46307345
JO13-1 (D1) Robert Ruisaard T 06-50265095
JO12-1 (D2) Peter de Graaff T 06-21520668
Sander Hazebroek T 06-30086430
JO11 (E1/E2) Jeffrey Bastein T
JO11 (E1/E2) Benito Jonathas T 06-16070636
JO10 (E3/E4) Alexander Meijer T 06-10148217
JO10 (E3/E4) Zinho Schelkers T 06-36166310
SC Excelsior KNVB Relatiecode = BBDZ16M
Amateur 1 Mario Meijer T 06-51372309
Mark Bresser L 06-52364602
VE1 Patrick de Bruijne L 06-14386349
VE2 Bas Endlich L 06-11336001
JO19-2 (A1) Daniel Blinker T 06-11018645
Noelvyn Medina Oliveira L 06-15660101
JO17-2 (B1) Vino Fernandes T 06-52348072
Dewa Gangapersad T 06-14594888
JO17-3 (B2) Jimmy Leeuwin T 06-48868697
Cherson Monsanto L 06-13591973
JO17-4 (B3) Koos Kortland T 06-22792272
Ruurd Somberg L
Walter Peteri L
JO15-2 (C1) Binyam Negash T 06-42757243
JO15-3 (C2) Ger Kattestaart T 06-33882077
Frans van der Heiden L 06-40602889
JO15-4 (C3) Samuel van Leeuwaarde T 06-57494040
Deshon Bilkerdijk L 06-46736289
JO15-5 (C4) Abdelaziz Krim T 06-50502570
JO13-2 (D1) Patrick de Bruijne T 06-14386349
JO13-3 (D2) Ed van Haften T 06-43265563
Michael de Kat T 06-28433173
JO13-4 (D3) Daniël van Ballegooijen T 06-28097450
Martijn van Altenburg L 06-24508074
JO11-5 (E5) Mark Holierhoek T 06-46034446
JO11-6 (E6) Emile Steijaart L 06-41573441
JO11-7 (E7) Dhr. Kharagjitsing L 06-45425959
JO11-4 (E8) Siep Wijsenbeek L 06-57668463
JO11-5 (E9) Jasper Vlaminck L 06-34273283
Angelo Yael Lopes L 06-21875121
JO11-6 (E10) Mark Heeger
Dhr. Brands
JO9-1 (F1) Serge Bonte T 06-83770237
JO8-1 (F2) Guno Braaf T 06-19554269
Champions- & Europa League
AC Milaan Frank Keuchenius L 06-21840420
Anderlecht Said Feddahi L 06-34567987
AS Roma Edwin Korving L 06-47141279
Astrid van Toledo L 06-22693306
Benfica Hans Slager L 06-53270430
Jacko van Ast L 06-18031495
Barcelona Baktiyar Bahrman L 06-17399914
Bayern Munchen Arjan Bandel L 06-13937238
Bram Vogelaar L 06-46645417
Borussia Dortmund Pamela Mendez L 06-53632085
Patrick de la Sessie
Celtic Egbert Bakker L 06-52583252
FC Porto Jaap Wassink L 06-51233969
Sander van Muyen L 06-43557980
Juventus Gne Nispen L 06-55544236
KV Mechelen Etienne Cramer L 06-81876135
Henk Neven L 06-23165963
Manchester City Zofia van Duijn L
Ton Nederveen L 06-41000650
Manchester United Philip Mulders L 06-12599823
Sander Smit L 06-23689153
Real Madrid Appie Tarraz L 06-87540298
Lennart Brouwer L 06-82584748
Schalke’04 Duco Ottevanger L 06-53838604
Southampton Romke van der Veen L 06-51409965
Keeper trainers (midden- en onderbouw Sportclub) :
Mauricio Brinkman 06-23047340
Damian Verschoor 06-42279851
Meisjes voetbal
Anne Nura annenura@kpnmail.nl
Verzorgers / Fysio
Kevin Colla V/F 06-22443177
Sam Kranse V/F 06-45246300
Thomas van den Hengel V/F 06-10122497
Davey Jager V/F 06-46307345
Henk Willemen V/F 06-19008791

 

Meisjes teambegeleiders
Groningen Curtis Emnes L 06-28187926
Heerenveen Gerben Willers L 06-37152881
PEC Zwolle Lenise Silva L 06-14235556
Roda JC Ruurd Somberg L 06-51118980
Vitesse Angela & Ricardo van Haastrecht L 06-24402446
Willem II Crista Mouwen L 06-22467552

 

Bestuur

bestuur

Het bestuur vergadert op maandagavonden vanaf 20.00 uur

 

Voorzitter/penningmeester:

C.M. (Cock) van Zanten (010-2020121)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Algemeen secretaris:

J.A. (Jacko) van Ast, excelsior7x7@hotmail.com (06-18031495)

portret JA van Ast

 

Accommodatie:

M.C. (Mels) Fok (010-4140018)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Commerciële Zaken

J. (Joris) de Caluwé

img_1825

 

Ondersteuning Bestuur en Commissies

Wedstrijdsecretaris, terreinbeheerder:

H.B. (Herman) Brinkman info@scexcelsiorjeugd.nl  (06-2049 0316)

herman-brinkman-6picix_9_400x400-300x300

 

Ledenadministratie:

Mevr. D. (Dicky) van Zanten dickycockvanzanten@hetnet.nl (010-2020121)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Interne jeugdcompetities:

R. (Rien) van Wijk

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Kleding, onderhoud, materialen, ict

R (Roël) Rigters

 

Onderhoud

J. (John) Goud (onderhoud)

 

 

Leden van verdienste:

Mevr. M.L.A. Beijer-Dirksen

De heer M.C. Fok

De heer S.D. Kelder

De heer R.J.J. Stolk

De heer J.G.Ph. van Tilburg

Mevr. D. van Zanten

De heer C.M. van Zanten

 

Website

J.A. van Ast (eindredactie)

H. Brinkman (redactie)

R. van Wijk (standen interne Jeugdcompetities)

M. Borsboom (standen 7×7 competitie)