Organisatie

Algemeen telefoonnummer: 010-4120516

Zie voor afmelden en inschrijvingen de pagina Clubinformatie

Technische staf en Bestuur

Team Trainer / Leider Telefoon nr.: E-mail adres:
SBV Excelsior KNVB Relatiecode = FTRN05U
HJO Marco van Lochem 06-51269122 m.lochem@ziggo.nl
marco.vanlochem@sbvexcelsior.nl
O19 Marinus Barendregt 06-23924721 marinusbarendregt@excelsior4all.nl
Sjaak Geeve 06-27399515 geeve112@planet.nl
Jouk Pols 06-18862171 j.h.pols@gmail.com
Jonathan Jonk 06-42117861 jjonk@live.nl
O17 Arie vd Padt 06-28394799 avdpadt@hotmail.com
Robert Ruisaard 06-50265095 rruisaard@gmail.com
Pieter Jongmans 06-28436752 p.jongmans@rocmondriaan.nl
O16 Ronald vd Helm 06-11220225 racm.vd.helm@kpnmail.nl
Abdelaziz Krim 06-50502570 abdelaziz.k@hotmail.com
Pieter vd Tholen 06-42447119 pieter.van.der.tholen@nn.nl
Civard Sprockel 06-50554015 civardsprockel83@gmail.com
O15 Patrick de Werk 06-12952578 p.werk4@upcmail.nl
Rene Hessel 06-40223754 re.hessel@wxs.nl
Sjoerd Bos 06-81119353 sjoerd-bos@live.nl
O14 Thomas Oostendorp 06-81918295 thomoost@hotmail.com
Mikey Langeveld 06-46683114 mikey999@kpnmail.nl
Mathijs Kreugel 06-20002429 mathijs.kreugel@incentro.com
Kevin de Vries 06-80084630 kevin30102000@gmail.com
Gerard Apon 06-42833630 gerard.apon@planet.nl
O13 Luigi Bruins 06-49881844 luigibruins2008@hotmail.com
Steven Karskens 06-21520668 steven@lakarsk.nl
Gene Blomhof 06-87181590 geneblomhof95@hotmail.com
O12 Cyrille Wismans 06-11371880 cyrille.wismans@vanoord.com
Jeffrey Bastein 06-39883932 jeffreybastein@hotmail.com
O11 Sander Hazebroek 06-30086430 sander.hazebroek@hotmail.com
Kevin de Jong 06-12827476 k.dejong1994@hotmail.com
O10 Serge Bonte sergebonte00@gmail.com
Yassin el Bouyakoubi 06-42518983 yassin.elbouyakoubi@gmail.com
Overige staf
keeperstrainer Dik van Straalen 06-23395054 dcvanstralen@gmail.com
keeperstrainer Erdal Karaca 06-47876206 erdalkaraca79@hotmail.com
coördinatorkeeperstrainer Marcel Kouwenberg 06-55215986 info@familiekouwenberg.nl
loop/coordinatie Noel Cabral 06-41399611 noel_cabral@hotmail.com
krachttrainer Dik van Straalen 06-23395054 dcvanstralen@gmail.com
Fysiotherapeut Kevin Colla 06-22443177 k.colla89@gmail.com
Mentaal coach Danielle vd Kleij 06-55761816 flowmenta@flowmentaletraining.nl
wedstrijden Herman Brinkman 06-20490316 info@scexcelsiorjeugd.nl
media Vincent Wernke 06-24978949 vincent.wernke@sbvexcelsior.nl
scouting Rene Hessel 06-40223754 re.hessel@wxs.nl
SC Excelsior KNVB Relatiecode = BBDZ16M
JO9-1 David Ellerkamp 06-52296154 davidellerkamp@outlook.com
JO9-2 Sven van Grevenbroek 06-46541647 svengr@live.nl
JO8-1 Guno Braaf 06-19554269 gbraaf777@hotmail.com
JO8-2 Damian Verschoor 06-42279851 damian.verschoor98@gmail.com
JO11-1 Wesley Kloppert 06-40190224 w_kloppert@hotmail.com
JO12-1 Fekri Fellah 06-12856831 Fekri.Fellah@strukton.com
JO12-3 Martijn van Haften 06 39556303 martijnvanhaften@gmail.com
Tim Wolf 06-36547758 timwolfc1@gmail.com
JO12-4 Tim Mullens 06-34518982 timmullens@hotmail.nl
Maroiane Boussantouh 06-86104314 mboussantouh@outlook.com
JO13-1 Ger Kattestaart 06-33882077 g.kattestaart@upcmail.nl
JO13-2 Leo Letterman 06-11275111 letterbox52@outlook.com
JO13-2 Richard Seip 06-46412621 seip4@hetnet.nl
JO13-3 Yusuf Bicakci 06-52485401 y.bicakci@hr.nl
JO14-1 Daniël van Ballegooijen 06-28097450 vanballegooijendj@hotmail.com
Yannick Dijk 06-51998121 yannickdijk93@gmail.com
Dennis Schönhage 06-13700623 dennisschonhage@hotmail.com
JO14-3 Armin Grgic 06-29951441 armingrgic@hotmail.com
JO15-1 Bas Endlich 06-11336001 bendlich@aegon.nl
Patrick de Bruijne 06-14386349 p_debruijne@hotmail.com
JO15-3 Jasper Pastijn 06-40224829 jasperpastijn@gmail.com
JO16-1 Menno Lieven 06-38322012 mennolieven1982@gmail.com
JO17-1 Osvaldo Neves 06-24240688 osneves@hotmail.com
Mario Mosso 06-52388086 Mosso@online.nl
JO17-2 Bouziane Fissoune 06-42720282 bouzie_fis@hotmail.com 
JO17-3 Karl Hormann kphormann@gmail.com
JO19-1 Roberto Costa 06-15093939 Costar_156@hotmail.com
JO19-2 Koos Kortland 06-11455379 Kooskortland82@gmail.com
Keepers Mauricio Brinkman 06-23047340 mauriciofr@live.nl
Keepers Angelo Fonseca 06-18511118 angelo_fonseca@live.nl
AM 1 John Bodmann 06-51069406 j.bodmann.1963@gmail.com
Khalid Ettabachi 06-87328927 2008esma@live.nl
Ronald Puzkar 06-45222211 ronald.puszkar@gmail.com
AM 2 John van der Sluis 06-14499050 jvandersluis@chello.nl
VE 1 Bas Endlich 06-11336001 bendlich@aegon.nl
Coordinatoren
TC Bovenbouw Ed van Haften 06-43265563 e.haften@planet.nl
TC Middenbouw Arthur Rasenberg 06-43360080 arthur.rasenberg@wxs.nl
TC Onderbouw Maurice Hugens 06-50593232 maurice.hugens@nn.nl
 Assistent coördinatie Onderbouw  Leon van Zanten
Meiden
MO17 Robin Schilders 06-45735312 r_schilders@hotmail.com
JO15-2M Miguel van Vliet 06-39139022 miguelvliet23@gmail.com
MO15-1 Rawi Rampadarathsing 06-21186698 rawi_1996@hotmail.com
Crista Mouwen 06-22467552 crissie1111@gmail.com
JO14-M Abdelaziz Krim 06-50502570 abdelaziz.k@hotmail.com
Solange Smit 06-20691054 solangedesmit94@gmail.com
MO13  
JO12-2M Robin Schilders 06-45735312 r_schilders@hotmail.com
staigaire JO12-M Des’ray van den Berg 06-14395826 desrayvdberg@gmail.com
MO11-1 Edwin van Heumen 06-22459510 edwin@famheumen.nl
JO10-2M Sarah Eitjes 06-29375534 nosaaartje@yahoo.com
JO9-3M Erik Schapendonk 06-44744727 er.schapendonk@gmail.com
JO9-4M VACANT
staigaire JO9-4M Lizzy Kemp 06-81719247 lizzykemp2@gmail.com
keeperstrainer Rick van der Mast 06-45388021 rickvandermast@hotmail.com
Coordinatie
Hoofd Opleiding meiden Anne Nurra annenurra@kpnmail.nl
TC Meiden Bas Jonker 06-51460578 bassiejonker@hotmail.com

 

Team Trainer / Leider Telefoon nr.:
Europa League coordinatie VACANT

(a.i. Jacko van Ast

 

0618031495)

teams Real Madrid R. Swart 06-24287308
F. v/d Geijn 06-41470506
AS Roma John Brusse 06-15020671
Anderlecht Jurgen Hoekstra 06-51797465
Benfica Yusuf Bicakcy 06-52485406
Manchester City Jan Brouwer 06-12408899
Oscar van Bergen Walraven 06-21811336
Roda JC Ruurd Somberg 06-51118980
Chris den Decker 06-52887515
Boussia Dortmund Aadil Hmamouch 06-41235384
Sander Janssen 06-50511848
Heerenveen Gerben Willers 06-11429815
Christina Goudriaan 06-50497048
Rene Ouwehand 06-11735204
Juventus Meryem Dogan/Marina Vlaminck
Mechelen Elize Rensing 06-11532517
Champions League coordinatie Djan Sipahi  0684377882
teams AC Milan Thakoer 06-53402964
Barcelona Frank Smeele 06-22711628
Schalke 04 Stijn v/d Stap 06-51152733
Southampton Natasha Cairo 06-58752330
Porto Frank Geelink 06-10669343
Manchester United Jan-Willem van Rooy 06-53263151
Marlies Wijsenbeek 06-24888034
Bayern Munchen Patrick Pols 06-39060719
Celtic Henri Gunneweg 06-21137725
INTERNE ORGANISATIE
Bestuur
Cock van Zanten voorzitter
Mels Fok accommodatie, personeel
Jacko van Ast secretaris
Joris de Caluwe commerciele zaken
Brian D’ Leon penningmeester
Medewerkers
Herman Brinkman
Leon van der Meer
Ondersteuning
Rien van Wijk Interne jeugdcompetities
Gerard Ketel Lokatiebeheer e.a.
Roel Rigters Algemeen onderhoud, ict
Erik Schapendonk Lokatiebeheer
COMMISSIES:
Commissie Sponsoring
Joris de Caluwe
Hans Slager
Raymond Jacobs
Bas Endlich
Sander Klaver
Commissie Bouw en onderhoud
Mels Fok
Herman Brinkman
Cock van Zanten
Commissie Kantine
Carla van Aardenne
Herman Brinkman
Mels Fok
Commissie Scheidsrechters
Koos Kortland
Ronald Puszkar
Herman Brinkman
Commissie Familiedag en activiteiten
Joris de Caluwe
Hans Slager
Raymond Jacobs
Bas Endlich
Commissie financien
Brian D’Leon
Cock van Zanten
Commissie Gegevensbeheer
Jacko van Ast
Herman Brinkman
Commissie 7×7
Martin Borsboom
Michiel Houdijk
Jeroen van der Wal
Jacko van Ast
Commissie Interne toernooien
Mels Fok
Herman Brinkman
Joris de Caluwe
Cock van Zanten
Commissie Meiden
Anne Nurra
Bas Jonker
Cock van Zanten
Commissie Onderbouw    (O5-O11)
  Maurice Hugens  (coördinator)
Rien van Wijk  (uitslagen en standen interne competities)
Leon van Zanten  (teams t/m JO 11)
Djan Sipahi  (Champions League)
Faysal Iqatchoura  (World Cup)
Jacko van Ast  (a.i. Europa League)
 VACANT  (Europa League)
Commissie Middenbouw (O12-O17)
  Arthur Rasenberg
Gerard Ketel
Cock van Zanten
Commissie Bovenbouw (Senioren/O19)
  Ed van Haften
Ronald Puszkar
Cock van Zanten
Commissie Oudbouw (Veteranen-O82)
  Bas Endlich
Arwin Romein
Martin Borsboom
Jacko van Ast

 

 

Hans Slager_advocaat Vasteland Advocaten

Vertrouwenspersoon: Hans Slager; Slager@vastelandadvocaten.com

 

Hoofd Opleiding SBV: Marco van Lochem;  m.lochem@ziggo.nl

 

Technisch coördinator onderbouw (t/m O11): Maurice Hugensmaurice.hugens@nn.nl

 

Algemene zaken: Gerard Ketel

 

Algemeen / technisch coördinator meisjes: Anne Nurraannenurra@kpnmail.nl

 

Technisch coördinator middenbouw (O19-O11): Arthur Rasenberg

 

Technisch coordinator bovenbouw (senioren): Ed van Haften; e.haften@planet.nl

 

 

Locatie, secretariaat, ondersteuning

herman-brinkman-6picix_9_400x400-300x300

locatiemanager, Wedstrijdsecretaris: H.B. (Herman) Brinkman

info@scexcelsiorjeugd.nl  (06-2049 0316)

 

Lokatiemedewerker: L.W.P.J. (Leon) van der Meer

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ledenadministratie: Mevr. D. (Dicky) van Zanten dickycockvanzanten@hetnet.nl (010-2020121)

 

Ondersteuning interne jeugdcompetities: R. (Rien) van Wijk

 

Kleding, onderhoud, materialen, ict: R (Roël) Rigters

 

Ondersteuning: J. (John) Goud

 

Bestuur

Het bestuur vergadert op maandagavonden vanaf 20.00 uur

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Voorzitter: C.M. (Cock) van Zanten (010-2020121)

 

 

portret JA van Ast

Algemeen secretaris en Functionaris Gegevensbescherming: J.A. (Jacko) van Ast, excelsior7x7@hotmail.com (06-18031495)

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Accommodatie: M.C. (Mels) Fok (010-4140018)

 

img_1825

Commerciële Zaken: J. (Joris) de Caluwé (06-54643370)

 

Penningmeester: Brian D’Leon (06-50671639)

 

Benoeming

Volgens de statuten van SC Excelsior worden bestuursleden voor een periode van drie jaar door de Algemene Ledenvergadering benoemd. Ieder jaar staan er bestuursverkiezingen op de agenda van de Algemene Ledenvergadering.

Benoemd voor 3 jaar:

2016 Cock van Zanten (voorzitter, penningmeester), Joris de Caluwé (commerciële zaken)

2017 Mels Fok (accommodatie)

2018 Jacko van Ast (secretaris), Brian D’Leon (penningmeester)

 

Aftreden, met mogelijkheid herbenoeming

2019 Cock van Zanten, Joris de Caluwé

2020 Mels Fok

2021 Jacko van Ast, Brian D’Leon

 

Leden van verdienste:

Mevr. M.L.A. Beijer-Dirksen

De heer M.C. Fok

De heer S.D. Kelder

De heer R.J.J. Stolk

De heer J.G.Ph. van Tilburg

Mevr. D. van Zanten

De heer C.M. van Zanten

 

Website

J.A. van Ast (eindredactie)

H. Brinkman (redactie)

R. van Wijk (standen interne Jeugdcompetities)

M. Borsboom (standen 7×7 competitie)

  Organisatiestructuur Excelsior