Organisatie

 

Team Trainer / Leider Telefoon nr.: E-mail adres:
SBV Excelsior KNVB Relatiecode = FTRN05U
HJO Marco van Lochem 0651269122 m.lochem@ziggo.nl
marco.vanlochem@sbvexcelsior.nl
O19 Marinus Barendrecht 0623924721 marinusbarendregt@excelsior4all.nl
Sjaak Geeve 0627399515 geeve112@planet.nl
O17 Jouk Pols 0618862171 j.h.pols@gmail.com
Wim Verkaik vermakers@hetnet.nl
O16 Ronald v/d Helm 0611220225 racm.vd.helm@kpnmail.nl
Rick van der Mast 0645388021 rickvandermast@hotmail.com
O15 Patrick de Werk 06-12952578 p.werk4@upcmail.nl
Rene Hessel 0640223754 re.hessel@wxs.nl
O14 Thomas Oostendorp 0681918295 thomoost@hotmail.com
Mikey Langeveld 0646683114 mikey999@kpnmail.nl
O13 Robert Ruisaard 0650265095 robertruisaard@live.nl
Benito Jonathas 0616070636 bkjonathas@hotmail.nl
Sjoerd Bos 06-81119353 sjoerd-bos@live.nl
O12 Steven Karskens 0646261564 steven@lakarsk.nl
Jeffrey Bastein 0639883932 jeffreybastein@hotmail.com
O11 Sander Hazebroek 06-30086430 sander.hazebroek@hotmail.com
Christiaan van Dam 06-30654721 chrisvandam94@gmail.com
O10 Serge Bonte 06-83770237 sergebonte00@gmail.com
Patrick Csanyi 06-30654721 p.csanyi@stichting-push.nl
Overige staf
keeperstrainer Dik van Straalen 06-23395054 dcvanstralen@gmail.com
keeperstrainer Erdal Karaca 06-47876206 erdalkaraca79@hotmail.com
keeperstrainer Marcel Kouwenberg 06-55215986 info@familiekouwenberg.nl
Coordinator keepers Ronald vd Helm 06-11220225 racm.vd.helm@kpnmail.nl
loop/coordinatie Noel Cabral 06-41399611 noel_cabral@hotmail.com
krachttrainer Dik van Straalen 06-23395054 dcvanstralen@gmail.com
Fysiotherapeut Kevin Colla 06-22443177 k.colla89@gmail.com
Mentaal coach Danielle vd Kleij 06-55761816 flowmenta@flowmentaletraining.nl
loop/coordinatie/kracht Ananias Semedo 06-15664113 info@topsport-coaching.nl
voeding Sander Treffers 06-31780460 sanderfrank.treffers@gmail.com
wedstrijden Herman Brinkman 06-20490316 info@scexcelsiorjeugd.nl
media Vincent Wernke 06-24978949 vincent.wernke@sbvexcelsior.nl
SC Excelsior KNVB Relatiecode = BBDZ16M
VE1  Bas Endlich  0611336001  basendlich@hotmail.com
AM 1 Mario Meijer 0651372309 mariomeijer7@hotmail.com
Mark Bresser 0686649246 mark.bresser@ziggo.nl
Frans van Dessel 0637203766 fransvdessel@gmail.com
JO19-1 Mario Mosso 0652388086 mosso@online.nl
Ronald Puszkar 0645222211 ronald.puszkar@ericsson.com
JO19-2 Roberto Costa 0615093939 Costar_156@hotmail.com
JO17-1 Osvaldo Neves 0624240833 osneves@hotmail.com
JO17-2 Fekri Fellah 0612856831 fekri.fellah@strukton.com
JO17-3 Koos Kortland 0622792272 kooskortland82@gmail.com
JO17-4 Ashwin Jibodh 0614365946 jibodh.a@gmail.com
JO15-2 Ed van Haften 0643265563 e.haften@planet.nl
Michael de Kat 0628433173 mdekat-0402@live.nl
JO15-3 Patrick de Bruijne 0614386349 p_debruijne@hotmail.com
Bas Endlich 0611336001 bendlich@aegon.nl
JO15-4 Abdelaziz Krim 0650502570 abdelaziz.k@hotmail.com
JO15-5 Stefan de Wild 0643696506 stefan.dewild@hotmail.nl
Mike de Jong 0625349001 dejong_2007@hotmail.com
JO13-1 Daniël van Ballegooijen 0628097450 vanballegooijendj@hotmail.com
JO13-3 Ger Kattestaart 0633882077 g.kattestaart@upcmail.nl
JO13-4 Nizar El Manouzi 0639367309 speeroo-nizar@hotmail.com
Yousef Al Najam 0625645617 y-alnajam@hotmail.com
JO13-5 Alex Evora 0610534530 alex-evora@hotmail.com
JO11-1 Mark Holierhoek 0646034446 markieholierhoek@gmail.com
Mustafa Ziani 0621814958 m.ziani86@upcmail.nl
JO11-2
JO11-3
JO11-4
JO11-5
JO11-6
JO11-7
JO9-1 / 2 Alexander Meijer 0610148217 alexandermeijer85@hotmail.com
Sven Visser 0655168188 svenvisser1@hotmail.com
JO8-1 / 2 Guno Braaf 0619554269 gbraaf777@hotmail.com
Damian Verschoor 0642279851 damian.verschoor98@gmail.com
Meisjes
JO15-1M Garry Ilina 06-11858101 g_ilina@icloud.com
MO15-1 vacant
JO13-2M Frank van der Hoven 06-46744382 frankenconja@hotmail.nl
MO13-1 Massimo Gerrani 06-46277414 massimogennari@aim.com
JO11-8M Ixora Balootje 06-81167602 is.balootje@gmail.com
Raiza Martina 06-28053565 raizamartina52@gmail.com
MO11-2 Gaby Weers 06-11739911 gabyweers@hotmail.com
MO9-3M vacant
MO9-4M Curtis 06-81773717 curtis-emnes@hotmail.com
world cup Sandra Schelvis 06-33670157 sandra.schelvis@hotmail.com
world cup Esmeralda van den Heerik 06-20703192 esknvb@hotmail.com
world cup Jamie van Rijsbergen 06-81606109 jamievrijsbergen@hotmail.com
Champions- & Europa League
AC Milaan
Anderlecht
AS Roma Frans van Zoelen 06 53744911
John Brusse 06 15020671
Benfica Bastiaan Marsman 06 48466885  

 

 Dhr. Van Swaay  0614445370
Barcelona
Bayern Munchen
Borussia Dortmund Sander Janssen 06 50511848
Mohamed Bouhlal 06 34133731
Celtic
FC Porto
Juventus Daniel Knezegic 06 13010637
Reinout Swart 06 24287308
KV Mechelen
Manchester City Nienke Scheewe 06 16427936
Manchester United
Real Madrid Peggy Saleh 06 17832721
Schalke’04
Southampton
Keeper trainers
Middenbouw Mauricio Brinkman 0623047340 mauriciofr@live.nl
Middenbouw Angelo Fonseca 0618511118 angelo_fonseca@live.nl
Meisjes Rick van der Mast 0645388021
AM 1 / SC 019 Khalid Ettabachi 0684537176 2008esma@live.nl
Verzorgers / Fysio
Henk Willemen 0619008791 hjwillemen@planet.nl
Kevin Colla 0622443177 k.colla89@gmail.com
Sam Kranse 0645246300 Samkranse@gmail.com
Thomas van den Hengel 0610122497 thomasv.d.h@hotmail.com
Elroy Boogaard 0624369164 elroyboogaard@hotmail.com
Coordinatie
Coördinator Onderbouw Gerard van Helden 0641209127 g.van.helden6@kpnplanet.nl
Coördinator Middenbouw Arthur Rasenberg 0643360080 arthur.rasenberg@wxs.nl
Coördinator Algemene Zaken Gerard Ketel 0610429133 gerard.ketel@gmail.com
 Coordinator Meisjes  Anne Nurra  annenurra@kpnmail.nl

 

Hoofd Opleiding: Marco van Lochem

 

Technisch coördinator onderbouw (EFG): Gerard van Helden

 

Algemeen / technisch coördinator meisjes: Anne Nurra

Algemeen ccoördinator middenbouw (B/C/D): Gerard Ketel

 

Technisch coördinator middenbouw: Arthur Rasenberg

 

Locatie, secretariaat, ondersteuning

herman-brinkman-6picix_9_400x400-300x300

locatiemanager, Wedstrijdsecretaris: H.B. (Herman) Brinkman

info@scexcelsiorjeugd.nl  (06-2049 0316)

 

 

Lokatiemedewerker: L.W.P.J. (Leon) van der Meer

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ledenadministratie: Mevr. D. (Dicky) van Zanten dickycockvanzanten@hetnet.nl (010-2020121)

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Interne jeugdcompetities: R. (Rien) van Wijk

 

 

Kleding, onderhoud, materialen, ict: R (Roël) Rigters

 

 

Onderhoud: J. (John) Goud (onderhoud)

 

Bestuur

Het bestuur vergadert op maandagavonden vanaf 20.00 uur

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Voorzitter/penningmeester: C.M. (Cock) van Zanten (010-2020121)

 

 

portret JA van Ast

Algemeen secretaris: J.A. (Jacko) van Ast, excelsior7x7@hotmail.com (06-18031495)

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Accommodatie: M.C. (Mels) Fok (010-4140018)

 

img_1825

Commerciële Zaken: J. (Joris) de Caluwé

 

Benoeming

Volgens de statuten van SC Excelsior worden bestuursleden voor een periode van drie jaar door de Algemene Ledenvergadering benoemd. Ieder jaar staan er bestuursverkiezingen op de agenda van de Algemene Ledenvergadering.

Benoemd voor 3 jaar:

2013 Cock van Zanten (voorzitter, penningmeester)

2014 Mels Fok (accommodatie)

2015 Jacko van Ast (secretaris)

2016 Cock van Zanten (voorzitter, penningmeester), Joris de Caluwé (commerciële zaken)

Aftreden, met mogelijkheid herbenoeming

2017 Mels Fok

2018 Jacko van Ast

2019 Cock van Zanten, Joris de Caluwé

2020 Mels Fok

 

Leden van verdienste:

Mevr. M.L.A. Beijer-Dirksen

De heer M.C. Fok

De heer S.D. Kelder

De heer R.J.J. Stolk

De heer J.G.Ph. van Tilburg

Mevr. D. van Zanten

De heer C.M. van Zanten

 

Website

J.A. van Ast (eindredactie)

H. Brinkman (redactie)

R. van Wijk (standen interne Jeugdcompetities)

M. Borsboom (standen 7×7 competitie)

  Organisatiestructuur Excelsior