7×7 2e Divisie

30e editie  Najaar 2019 Veld Uitslag
Tweede Divisie ronde 1
12 september
20:30 uur Scousers Axiplan 1A  1  2
Groenendijk Vloeren Team Venour 1B  2  0
21:00 uur Scousers Groenendijk Vloeren 1A  0  2
Axiplan Team Venour 1B  5  4
21:30 uur De Borst Vooruit Kralingen 1A  1  4
De 7 Wereldwonderen HVM Voorheen Essae 2 1B  0  2
22:00 uur De Borst Vooruit HVM Voorheen Essae 2 1A  0  6
De 7 Wereldwonderen Kralingen 1B  0  3
Tweede Divisie ronde 2
26  september
20:30 uur Scousers De Borst Vooruit 1A
Axiplan Kralingen 1B
21:00 uur Scousers Kralingen 1A
Axiplan De Borst Vooruit 1B
21:30 uur Groenendijk Vloeren De 7 Wereldwonderen 1A
Team Venour HVM Voorheen Essae 2 1B
22:00 uur Groenendijk Vloeren HVM Voorheen Essae 2 1A
Team Venour De 7 Wereldwonderen 1B
Tweede Divisie ronde 3
10 oktober
20:30 uur Groenendijk Vloeren De Borst Vooruit 1A
Team Venour Kralingen 1B
21:00 uur Groenendijk Vloeren Kralingen 1A
Team Venour De Borst Vooruit 1B
21:30 uur Scousers De 7 Wereldwonderen 1A
Axiplan HVM Voorheen Essae 2 1B
22:00 uur Scousers HVM Voorheen Essae 2 1A
Axiplan De 7 Wereldwonderen 1B
Tweede Divisie ronde 4
31 oktober
20:30 uur Scousers Team Venour 1A
Axiplan Groenendijk Vloeren 1B
21:00 uur Team Venour Scousers 1A
Groenendijk Vloeren Axiplan 1B
21:30 uur Kralingen HVM Voorheen Essae 2 1A
De 7 Wereldwonderen De Borst Vooruit 1B
22:00 uur HVM Voorheen Essae 2 Kralingen 1A
De Borst Vooruit De 7 Wereldwonderen 1B
Tweede Divisie ronde 5
14 november
20:30 uur Kralingen De Borst Vooruit 1A
HVM Voorheen Essae 2 De 7 Wereldwonderen 1B
21:00 uur Kralingen De 7 Wereldwonderen 1A
HVM Voorheen Essae 2 De Borst Vooruit 1B
21:30 uur Axiplan Scousers 1A
Team Venour Groenendijk Vloeren 1B
22:00 uur Team Venour Axiplan 1A
Groenendijk Vloeren Scousers 1B
Tweede Divisie ronde 6
28 november
20:30 uur De 7 Wereldwonderen Groenendijk Vloeren 1A
HVM Voorheen Essae 2 Team Venour 1B
21:00 uur De 7 Wereldwonderen Team Venour 1A
HVM Voorheen Essae 2 Groenendijk Vloeren 1B
20:30 uur Kralingen Axiplan 1A
De Borst Vooruit Scousers 1B
21:00 uur Kralingen Scousers 1A
De Borst Vooruit Axiplan 1B
Tweede Divisie ronde 7
19 december
21:30 uur De 7 Wereldwonderen Scousers 1A
HVM Voorheen Essae 2 Axiplan 1B
22:00 uur De 7 Wereldwonderen Axiplan 1A
HVM Voorheen Essae 2 Scousers 1B
20:30 uur De Borst Vooruit Groenendijk Vloeren 1A
Kralingen Team Venour 1B
21:00 uur De Borst Vooruit Team Venour 1A
Kralingen Groenendijk Vloeren 1B
TWEEDE DIVISIE ronde 8
16 Januari FINALES