7×7 3e Divisie

28e editie  najaar 2018 Veld Uitslag
DERDE DIVISIE ronde 1
13 september
20:30 uur Viadenberg Scousers 2A 4 2
Brasserie Woudestein Germinal 2B 1 2
21:00 uur Viadenberg Germinal 2A 2 4
Brasserie Woudestein Scousers 2B 1 0
21:30 uur Team Weber Axiplan 2A 1 1
De 7 Wereldwonderen Wonderslof 2B 2 3
22:00 uur Team Weber Wonderslof 2A 2 2
De 7 Wereldwonderen Axiplan 2B 0 6
DERDE DIVISIE ronde 2
27 september
20:30 uur Viadenberg Team Weber 2A 5 0
Scousers Axiplan 2B 5 0
21:00 uur Viadenberg Axiplan 2A 5 0
Scousers Team Weber 2B 3 0
21:30 uur De 7 Wereldwonderen Germinal 2A 1 4
Wonderslof Brasserie Woudestein 2B 2 1
22:00 uur De 7 Wereldwonderen Brasserie Woudestein 2A 2 4
Wonderslof Germinal 2B 0 5
DERDE DIVISIE ronde 3
11 oktober
20:30 uur Axiplan Germinal 2A 0 0
Team Weber Brasserie Woudestein 2B 0 5
21:00 uur Axiplan Brasserie Woudestein 2A 3 1
Team Weber Germinal 2B 0 5
21:30 uur De 7 Wereldwonderen Viadenberg 2A 2 3
Wonderslof Scousers 2B 3 2
22:00 uur De 7 Wereldwonderen Scousers 2A 1 0
Wonderslof Viadenberg 2B 0 5
DERDE DIVISIE ronde 4
1 november
20:30 uur Viadenberg Brasserie Woudestein 2A 3 2
Scousers Germinal 2B 0 2
21:00 uur Brasserie Woudestein Viadenberg 2A 3 6
Germinal Scousers 2B 1 0
21:30 uur Axiplan Wonderslof 2A 1 0
De 7 Wereldwonderen Team Weber 2B 5 2
22:00 uur Wonderslof Axiplan 2A 1 5
Team Weber De 7 Wereldwonderen 2B 0 6
DERDE DIVISIE ronde 5
15 november
20:30 uur Germinal Viadenberg 2A  4  1
Scousers Brasserie Woudestein 2B  2  2
21:00 uur Germinal Brasserie Woudestein 2A  2  1
Scousers Viadenberg 2B  1  4
21:30 uur Axiplan Team Weber 2A  3  2
Wonderslof De 7 Wereldwonderen 2B  4  0
22:00 uur Axiplan De 7 Wereldwonderen 2A  5  0
Wonderslof Team Weber 2B  2  0
DERDE DIVISIE ronde 6
29 november
20:30 uur Axiplan Scousers 2A  3  1
Team Weber Viadenberg 2B  1  2
21:00 uur Axiplan Viadenberg 2A  2  1
Team Weber Scousers 2B  2  2
21:30 uur Brasserie Woudestein De 7 Wereldwonderen 2A  0  1
Germinal Wonderslof 2B  2  0
22:00 uur Brasserie Woudestein Wonderslof 2A  0  2
Germinal De 7 Wereldwonderen 2B  4  3
DERDE DIVISIE ronde 7
13 december
20:30 uur Brasserie Woudestein Axiplan 2A  3  1
Germinal Team Weber 2B  5  1
21:00 uur Brasserie Woudestein Team Weber 2A  4  2
Germinal Axiplan 2B  4  0
21:30 uur Viadenberg De 7 Wereldwonderen 2A  3  1
Scousers Wonderslof 2B  4  0
22:00 uur Viadenberg Wonderslof 2A  0  5
Scousers De 7 Wereldwonderen 2B  1  2
DERDE DIVISIE ronde 8
17 januari FINALES
20:30 uur Scousers Team Weber 1B
20:30 uur Brasserie Woudestein De 7 Wereldwonderen 1A
21:10 uur Antibarbari Senior Axiplan 1B
21:10 uur Germinal Viadenberg 1A