Europa League

Liever geen afmeldingen voor de wedstrijden, maar als het echt niet anders kan, graag naar de teamouder én naar afmeldingenWEC@scexcelsior.nl

Wedstrijdprogramma seizoen 2019-2020.

1 Tijd:  8.30 uur 07-09-2019
Bayern Munchen Anderlecht  5 – 4
KV Mechelen Benfica  4 – 10
Celtic Vitesse  1 – 4
Schalke 04 Southampton  5 – 5
2 Tijd: 9.45 uur 14-09-2019
Anderlecht KV Mechelen  10 – 5
Benfica Bayern Munchen  13 – 2
Southampton Celtic  6 – 2
Vitesse Schalke 04  6 – 7
3 Tijd:  8.30 uur 21-09-2019
Benfica Anderlecht
Bayern Munchen KV Mechelen
Celtic Schalke 04
Southampton Vitesse
4 Tijd: 9.45 uur 28-09-2019
Anderlecht Celtic
Southampton Bayern Munchen
KV Mechelen Vitesse
Schalke 04 Benfica
     
5 Tijd:  8.30 uur 05-10-2019
Vitesse Anderlecht
Bayern Munchen Schalke 04
Benfica Southampton
Celtic KV Mechelen
6 Tijd: 9.45 uur 12-10-2019
Anderlecht Schalke 04
Vitesse Bayern Munchen
KV Mechelen Southampton
Celtic Benfica
7 Tijd:  8.30 uur 02-11-2019
Southampton Anderlecht
Bayern Munchen Celtic
Schalke 04 KV Mechelen
Benfica Vitesse

 

EU L stand per 14-9-2019              
     
NR Team GS WN GL VL PT VR TG
1 Benfica 2 2 0 0 6 23 6 17
2 Southampton 2 1 1 0 4 11 7 4
3 Schalke 04 2 1 1 0 4 12 11 1
3 Anderlecht 2 1 0 1 3 14 10 4
4 Vitesse 2 1 0 1 3 10 8 2
5 Bayern Munchen 2 1 0 1 3 7 17 -10
7 Celtic 2 0 0 2 0 3 10 -7
8 KV Mechelen 2 0 0 2 0 9 20 -11
89 89

 

Anderlecht Bayern Munchen
Assies, Maximo Breda, Fedja van
Laketic, Noah Brouwer, Luit
Janssen, Thijmen Bruin, Maas de
Jonkers, Mink Hajji, Amira
Kidane, luchanzo Hmamouch, Zinedine
Semedo, Devanio Knezevic, Julian
Smith, Jonas Poelman, James
Tuvaljevic, Mateja Stijger, Tom
Zijl, Gijs van Terlouw, Joshua
 Samuel Romero Torcida
Benfica Celtic
Goudswaard, Sepp Ebus, Timo
Lips, Marcus Er, Kuzey
Los, Olivier Kharagjitsing, Jairzinho
Makrini, Yassine el Klijn, Reinder
Rheenen, Morris van Marsman, Benjamin
Mrimare, Ismail Meulen, Mats ter
Sluijters, Job Schoenmaeckers, Feyo
Veenstra, Tijn Smits, Willem
Zwinkels, Otto Swart, Laurens
KV Mechelen Schalke 04
Coenen, Florian Heijde, Alexander van der
Augusteijn, Jacopo Katawazai, Bahir
Cephe, Kaan Leatemia, Mayson
Collaert, Thomas Nijman, Jolle
Essakkati, Mahil Noordenne, Naut van
Langejan, Casper Visser, Philippe de
Leijnse, Benjamin Weusthof, Fedde
Lieburg, Josephine van Zohre, Paris
Touw, Koen van der Zuidema, Gionni
Southampton Vitesse
Hesselmann, Neal  Neve, Maxim
Iqachoura, Sami Doorn, Morris van
Klijn, Jelte Eisati, Rayan
Nouri, Benjamin Gooijers, Alexander
Schoenmaeckers, Huib Haddouchi, Tamir
Schoufour, Sam Lint, Justin
Vries, Mark Sebastiaan de Messaoudi, Abdelhak El
Wakiran, Zinedine Nieuwveld, Tim
Weber, Jules Weezenberg, Gael
19-8-2019.

De nieuwe teamindelingen seizoen 2019-2020.

======================================================================

 

EL 2018 – 2019

Bekijken

EL 2017 – 2018

Bekijken

EL 2016 -2017

Bekijken