Meisjes

Alle trainingen gaan volgens de tijden uit het trainingsschema. Dit is te vinden onder de tab met die naam op deze website. Aanvangs- en aanwezigheidstijden zijn te vinden op deze website onder het hoofdstuk “Programma en uitslagen”.

De teamindelingen.

MO17
1 Daaliyah van Deursen
2 Des’ray van der Berg
3 Amy Vugt
4 Claire van der Sluijs
5 Deveney Sommer
6 Merel Huizer
7 Ebi Meijer K
8 Janita Lookermans
9 Geena Toussaint
10 Samantha Hulstaert
11 Yasmina Forkhani
12 Nur Aljawahiri
13 Stephany Balmaakers
14 Luna Michelle Melania Wooning
15 Fleur Stam
16 Lois Rijksen

 

MO16

 

MO16-1  JO15-2M
1 Cheryllin Furtado varela
2 Pascalle Knol
3 Kamilly da Silva
4 Maisam Baabbi
5 Jessy Hooplot
6 Kamar Laamouz
7 Fleur Snijders
8 Aimée van Kaam
9 Noah Schroter
10 Jennifer Baas
11 Fabi van der Struif
12 Sabine van Oosten KEEPSTER
13 Danique Bransen
14 Bo Hunting

 

MO15

MO15-1
1 Charlotte van der Meijs
2 Jessie Riethoff
3 Fiene van der Neut
4 Nadia Koot
5 Eva Groothuijs
6 Anissa el Mazouzi
7 Zainab Jacinto
8 Dian  van gisbergen
9 Inez Victoria
10 Sara Bourakba
11 Leonore Wagemans
12 Cacharell Peroti
13 Nainy Ramazan
14 Chenyl Cleonese
15 Fleur Meeder
16 Zoe Den Haan

 

JO14-2M
1 Lou Dutilh
2 Eva Hertog
3 Dewi de Rek
4 Ashanti Bernabela
5 Sarah Vles
6 Maas Babette
7 Jennifer Santos
8 Meis Bakker
9 Janet de Roos
10 Demi Maasbach
11 Romee Gladdines
12 Lynn de Ridder
13 Iris Joska de Rouw K
14 Chloe Bezemer
15 Alyana Taytelbaum
16 Lotte Smits

 

MO13

MO13-1
1 Lakshmi Lachman
2 Jihan El Barkouki
3 Doortje Meijer
4 Hajar Ajdid
5 Lotti Verhoog
6 Nina van Schaik
7 Emma Jonker
8 Aya Assaih
9 Siara Victoria
10 Eva Roozemond Zegel
11 Julia Jacobs Pardinas
12 Laiha Heerebout
13 Zonne Punt – Mudde
14 Ashley van Heumen
15 Hope Breedveld

 

JO12-M
1 Kimara Alberg
2 Helena Boogaerdt ’t Hooft
3 Renske van Splunter
4 Karlijn van der Meij
5 Dina Nassira Haizoun
6 Amira El Barkouki
7 Lynn van der Jagt
8 Vlinder Kamerman
9 Nova Vermeulen
10 Milou Hemmen
11 Jeraina Riddle

 

 

MO11-1  
1 Ramira Heerebout
2 Lotte Boer de
3 Kyana Silva
4 Sandia Mowlabaks
5 AYA sofia Amouri
6 MAISAM Akhatab
7 Ginayra Delgado Gomes
8 Kayra Pektok
9 Bente Bosman
10 Maybrit van Katwijk

 

JO10-2M

 

JO10-4M (MO9-2)

1                            Sofie Smits
2                           Heavenly Emnes
3                           Mae Dutilh
4                           Joelle Almeida Monteiro
5                           Aya Tahtahi
6                           Damla Unleur
7                            Soleira van Krimpen
8                           Baakoun, Basma
9                           Yasmine Ben Addi

 

MO9

JO9-3M / MO9-1
1                            Roos Even
2                           Nomi Curtessi
3                           Eloise van den Berg
4                           Marit Scholten
5                           Dejé Schapendonk
6                           Maroua El Hachioui
7                           Dilara Baydar
8                          Alyson Buijs

  start meidenvoetbal