World Cup

TEAMINDELINGEN WORLD CUP

NB kijk hieronder voor de teamfoto’s, of gebruik deze link

Veldindeling woensdagmiddag training.

Argentinie Belgie
Thijmen Janssen Fayrenio de Vlugt
Fedja van Breda Benjamin Hamzaoui
Mateja Tuvaljevic Lex van der Heijde
Jazz Everon Mirag Ozcan
Florian Coenen Jelte Klijn
Brazilie   Chili
Mats ter Meulen Rayan Bouhlal
Timo Ebus Mark Sebastiaan de Vries
Sami  Iqachoura Tim Nieuwveld
Yusuf Ozduran Kuzey Er
Jonas Smith Benjamin Leijnse
Duitsland   Engeland  
Thomas Collaert James Poelman
Mink Jonkers Omer Saritas
Tamir Haddouchi Casper van der Meer
Yassine el Makrini Ismail Mrimare
Gionni  Zuidema Gael Weezenberg
       
Holland Italie
Julian Knezevic Koen van der Touw
Naut van Noordenne Jacopo Augussteijn
Djai van Groningen Tijn Veenstra
Rayan Eisati Tom Stijger
Hugo van Dam Kursad Dulger
Mexico Nigeria
Benjamin Marsman Casper Broeck
Maas de Bruin Alexander Gooijers
Maximo Assies Àdam Cabral Pires
Mohamed Danyale Drouk Flip de Vries
Jessey Schaad Sam Schoufour
Spanje Uruguay
Kaio do Rosario Silva Neves Josephine van Lieburg
Joshua Terlouw Ella Slager
Morris van Doorn Puck Schapendonk
Jahmairo Ngadiman Elina Drouk
Fedde Weusthof Florian Westdorp
1-1-2019

 

POULE C.
tijd 12-01-19   uitslag
8.45 uur Holland Uruguay  6-6
8.45 uur Chili Engeland  9-4
9.30 uur Argentinie Brazilie  0-12
     
  19-1-2019  uitslag
8.45 uur Holland Brazilie
8.45 uur Chili Argentinie
9.30 uur Engeland Uruguay
26-1-2019  uitslag
9.30 uur Holland Argentinie
8.45 uur Chili Uruguay
8.45 uur Engeland Brazilie
2-2-2019  uitslag
8.45 uur Holland Engeland
9.30 uur Chili Brazilie
8.45 uur Argentinie Uruguay
9-2-2019  uitslag
9.30 uur Holland Chili
8.45 uur Argentinie Engeland
8.45 uur Uruguay Brazilie
16-2-2019  uitslag
8.45 uur Uruguay Holland
8.45 uur Engeland Chili
9.30 uur Brazilie Argentinie
23-2-2019  uitslag
8.45 uur Brazilie Holland
8.45 uur Argentinie Chili
9.30 uur Uruguay Engeland
16-3-2019   uitslag
9.30 uur Argentinie Holland
8.45 uur Uruguay Chili
8.45 uur Brazilie Engeland
23-3-2019  uitslag
8.45 uur Engeland Holland
9.30 uur Brazilie Chili
8.45 uur Uruguay Argentinie
30-3-2019  uitslag
9.30 uur Chili Holland
8.45 uur Engeland Argentinie
8.45 uur Brazilie Uruguay
stand POULE C   per 12-1-2019
NR Team GS WN GL VL PT VR TG
1 Brazilie 1 1 0 0 3 12 0 12
2 Chili 1 1 0 1 3 9 4 5
3 Holland 1 0 1 0 1 6 6 0
4 Uruguay 1 0 1 0 1 6 6 0
5 Engeland 1 0 0 1 0 4 9 -5
6 Argentinie 1 0 0 0 0 0 12 -12
37 37

 

Poule D
tijd 12-1-2019   uitslag
8.45 uur Belgie Italie  5-3
8.45 uur Duitsland Spanje  4-7
9.30 uur Mexico Nigeria  9-6
19-1-2019  uitslag
8.45 uur Belgie Nigeria
8.45 uur Duitsland Mexico
9.30 uur Spanje Italie
26-1-2019  uitslag
9.30 uur Belgie Mexico
8.45 uur Duitsland Italie
8.45 uur Spanje Nigeria
2-2-2019  uitslag
8.45 uur Belgie Spanje
9.30 uur Duitsland Nigeria
8.45 uur Mexico Italie
9-2-2019  uitslag
9.30 uur Belgie Duitsland
8.45 uur Mexico Spanje
8.45 uur Italie Nigeria
16-2-2019  uitslag
8.45 uur Italie Belgie
8.45 uur Spanje Duitsland
9.30 uur Nigerie Spanje
9-3-2019  uitslag
8.45 uur Nigeria Belgie
8.45 uur Mexico Duitsland
9.30 uur Italie Spanje
16-3-2019  uitslag
9.30 uur Mexico Belgie
8.45 uur Italie Duitsland
8.45 uur Nigeria Spanje
     
  23-3-2019  uitslag
8.45 uur Spanje Belgie
9.30 uur Nigeria Duitsland
8.45 uur Italie Mexico
30-3-2019  uitslag
9.30 uur Duitsland Belgie
8.45 uur Spanje Mexico
8.45 uur Nigeria Italie
stand POULE D   per 12-1-2019
NR Team GS WN GL VL PT VR TG
1 Mexico 1 1 0 0 3 9 6 3
2 Spanje 1 1 0 0 3 7 4 3
3 Belgie 1 1 0 3 3 5 3 2
4 Italie 1 0 0 0 0 3 5 -2
5 Nigeria 1 0 0 3 0 6 9 -3
6 Duitsland 1 0 0 3 0 4 7 -3
34 34

 

WC 2018-2019

Bekijken

WC 2017 – 2018

Bekijken

WC 2016 – 2017

Bekijken

WC 2015 – 2016

Bekijken

WC 2014 – 2015

Bekijken

WC 2013 – 2014

Bekijken

WC 2012 – 2013

Bekijken

WC 2011 – 2012

Bekijken

WC 2010 – 2011

Bekijken