Toernooien

Hieronder de aangenomen toernooien voor dit seizoen. Alleen de toernooien die zijn bevestigd zijn vermeld op dit overzicht. Er kunnen dus nog toernooien aan deze lijst worden, toegevoegd. De programmagegevens van de toernooien worden, zodra deze bekend zijn, via de trainer / leider meegedeeld.

SBV O10
zondag 21 april 2019
Prestige Football Events – HVV Tubantia U10 Tournament, Hengelo
donderdag 30 mei 2019 Reigerboys – TotaalVoetbal – Internationaal jeugdtoernooi
vrijdag 7 juni 2019 Pfingst Cup U10 – Toernooi voor U10, Meerbusch (Dusseldorf)
zaterdag 8 juni 2019 Pfingst Cup U10 – Toernooi voor U10, Meerbusch (Dusseldorf)
zondag 9 juni 2019 Pfingst Cup U10 – Toernooi voor U10, Meerbusch (Dusseldorf)
zaterdag 15 juni 2019 VDL Maasluis – Robin van Persie Tournament
zondag 16 juni 2019 VDL Maasluis – Robin van Persie Tournament
SBV O11
zondag 21 april 2019 HC & FC Victoria 1893 – The Good Old toernooi
zondag 21 april 2019 HVV Helmond , Internationaal jeugdtoernooi O11
zaterdag 1 juni 2019 Rotterdam Football Cup O11 – AcademyTrips
zondag 2 juni 2019 Rotterdam Football Cup O11 – AcademyTrips
vrijdag 7 juni 2019 Pfingst Cup U11 – Toernooi voor U11, Solingen (Dusseldorf)
zaterdag 8 juni 2019 Pfingst Cup U11 – Toernooi voor U11, Solingen (Dusseldorf)
zondag 9 juni 2019 Pfingst Cup U11 – Toernooi voor U11, Solingen (Dusseldorf)
zondag 16 juni 2019 SC Woerden – Semmy Tournament – twingames
SBV O12
zondag 22 april 2018 Voorschoten’97 – O12 Paastoernooi
zaterdag 20 april 2019 vv Baronie, Breda – Easter Tournament 2019
zaterdag 1 juni 2019 FC Den Helder – 17e internationale JO13 voetbaltoernooi
zondag 2 juni 2019 FC Den Helder – 17e internationale JO13 voetbaltoernooi
zaterdag 15 juni 2019 DSO Zoetermeer – 10e Top Jeugd Voetbaltoernooi
zondag 16 juni 2019 DSO Zoetermeer – 10e Top Jeugd Voetbaltoernooi
SBV O13
zondag 21 april 2019 vv Baronie, Breda – Easter Tournament 2019
vrijdag 7 juni 2019 Champions U13 Pfingst Cup – Toernooi voor U13, Hannover
zaterdag 8 juni 2019 Champions U13 Pfingst Cup – Toernooi voor U13, Hannover
zondag 9 juni 2019 Champions U13 Pfingst Cup – Toernooi voor U13, Hannover
SBV O14
vrijdag 7 juni 2019 Parkvogel Cup 2019 – Toernooi voor U14, Dusseldorf
zaterdag 8 juni 2019 Parkvogel Cup 2019 – Toernooi voor U14, Dusseldorf
zondag 9 juni 2019 Parkvogel Cup 2019 – Toernooi voor U14, Dusseldorf
zaterdag 15 juni 2019 DSO Zoetermeer – 10e Top Jeugd Voetbaltoernooi
zondag 16 juni 2019 DSO Zoetermeer – 10e Top Jeugd Voetbaltoernooi
SBV O15
zaterdag 20 april 2019 Rotterdam Football Cup – AcademyTrips
zondag 21 april 2019 Rotterdam Football Cup – AcademyTrips
maandag 22 april 2019 Rotterdam Football Cup – AcademyTrips
zaterdag 8 juni 2019 OSM’75, Maarssen
JO7-1 (team Guno)
zaterdag 20 april 2019 vv Rhoon – jeugdtoernooi 2019
JO8-1
vrijdag 31 mei 2019 Fortuna Wormerveer – U8 Tournament
zondag 9 juni 2019 vv Laakkwartier, Den Haag – Danny Bakker Cup
JO8-2
zaterdag 20 april 2019 vv Rhoon – jeugdtoernooi 2019
zaterdag 1 juni 2019 ARC Heitinga toernooi, Alphen a/d Rijn
zondag 9 juni 2019 dvv Laakkwartier, Den Haag – Danny Bakker Cup
JO9-1
zaterdag 6 april 2019 sv De Koog, Texel – Bregkoog Pupillentoernooi
zondag 7 april 2019 sv De Koog, Texel – Bregkoog Pupillentoernooi
zondag 14 april 2019 FC Volendam U9 – toernooi
zaterdag 1 juni 2019 KFC1910 Tijsterman toernooi 2019 , Koog aan de Zaan
zaterdag 8 juni 2019 Coen Moulijn Memorial Cup, Rotterdam – Sportcomplex Olympia
zaterdag 15 juni 2019 VDL Maasluis – Robin van Persie Tournament
zondag 16 juni 2019 VDL Maasluis – Robin van Persie Tournament
JO9-2
zaterdag 20 april 2019 vv Rhoon – jeugdtoernooi 2019
zaterdag 1 juni 2019 ARC Heitinga toernooi, Alphen a/d Rijn
JO10-1
zaterdag 20 april 2019 vv Rhoon – jeugdtoernooi 2019
donderdag 30 mei 2019 CVV Zwervers, Capelle a/d Ijssel
zaterdag 8 juni 2019 Spirit Jeugdtoernooi, Oudekerk a/d Ijssel
JO10-3
zaterdag 20 april 2019 vv Rhoon – jeugdtoernooi 2019
donderdag 30 mei 2019 CVV Zwervers, Capelle a/d IJssel
JO10-4
zaterdag 20 april 2019 vv Rhoon – jeugdtoernooi 2019
donderdag 30 mei 2019 CVV Zwervers, Capelle a/d Ijssel
JO11-1
zaterdag 20 april 2019 vv Rhoon – jeugdtoernooi 2019
donderdag 30 mei 2019 CVV Zwervers, Capelle a/d Ijssel
zaterdag 8 juni 2019 Spirit Jeugdtoernooi, Oudekerk a/d Ijssel
JO11-2
donderdag 30 mei 2019 CVV Zwervers, Capelle a/d Ijssel
JO11-3
zaterdag 20 april 2019 vv Rhoon – jeugdtoernooi 2019
donderdag 30 mei 2019 CVV Zwervers, Capelle a/d Ijssel
JO12-1
donderdag 30 mei 2019 SVC’80, Wassenaar – De Martin Jol Cup
JO13-1
zaterdag 8 juni 2019 FC Amsterdam, 7e Frans van Drongelen toernooi
JO14-1
zaterdag 20 april 2019 HSV De Zuidvogels, Huizen
maandag 10 juni 2019 FC Amsterdam, jeugdtoernooi
JO14-3
zaterdag 8 juni 2019 v.v. O.N.A., Gouda – 100 jaar toernooi
JO15-1
zaterdag 20 april 2019 HSV De Zuidvogels, Huizen
JO15-3
maandag 10 juni 2019 SC Botlek, Spijkenisse
JO16-1
zaterdag 20 april 2019 HSV De Zuidvogels, Huizen
team Roda JC
zaterdag 8 juni 2019 Excelsior R. MO7-1 (Roda JC) – Spirit jeugdtoernooi, Ouderkerk a/d Ijssel
team Heerenveen
zaterdag 8 juni 2019 Excelsior R. MO7-2 (Heerenveen) – Spirit jeugdtoernooi, Oudekerk a/d Ijssel
JO9-3M
zaterdag 1 juni 2019 FC ’s Gravenzande – SAM advies/ HORTIMAT meidentoernooi
zaterdag 8 juni 2019 Coen Moulijn Memorial Cup, Rotterdam – Sportcomplex Olympia
JO10-2M
zaterdag 8 juni 2019 Coen Moulijn Memorial Cup, Rotterdam – Sportcomplex Olympia
MO11-1
zaterdag 1 juni 2019 t-Gooi
zaterdag 8 juni 2019 Spirit jeugdtoernooi, Oudekerk a/d Ijssel
MO12-4M
zondag 2 juni 2019 sv DSO, Zoetermeer, streektoernooi
MO13-1
donderdag 30 mei 2019 XerxesDZB
zaterdag 8 juni 2019 CVV Berkel – meidentoernooi
JO14-2M
donderdag 30 mei 2019 RCL Leiderdorp – Girls Soccer Academy
vrijdag 31 mei 2019 RCL Leiderdorp – Girls Soccer Academy
maandag 10 juni 2019 DSVP, Pijnacker – Party event Meidentoernooi 2019
MO15-1
donderdag 30 mei 2019 XerxesDZB
zaterdag 8 juni 2019 CVV Berkel – meidentoernooi
MO17-1
donderdag 30 mei 2019 RCL Leiderdorp – Girls Soccer Academy
vrijdag 31 mei 2019 RCL Leiderdorp – Girls Soccer Academy
zaterdag 8 juni 2019 VV Alkmaar – Academy Cup 2019
zondag 9 juni 2019 VV Alkmaar – Academy Cup 2019
MO17-2
zaterdag 1 juni 2019 t-Gooi
zaterdag 8 juni 2019 VV Alkmaar – Academy Cup 2019
zondag 9 juni 2019 VV Alkmaar – Academy Cup 2019