Toernooien

De programmagegevens worden zodra deze bekend zijn via de trainer / leider meegedeeld.

LET OP!

Alleen de toernooien die zijn bevestigd zijn vermeld op dit overzicht. Er worden dus nog toernooien aan deze lijst toegevoegd.

SEIZOEN 2016 – 2017
TEAM/Datum Toernooi Plaats
SBV Excelsior R. 016
27-5-2017 SDV Barneveld – B top toernooi Barneveld
SBV Excelsior R. 015
3-6-2017 sv TOGB – Top Kids Unlimited internationaal toernooi Berkel en Rodenrijs
SBV Excelsior R. 014
3-6-2017 SC Genemuiden – Edel Grass C-talent tournament Genemuiden
SBV Excelsior R. 013
27 & 28-5-2017 FC Den Helder – Internationaal D-pupillen toernooi Den Helder
3-6-2017 sv TOGB – Top Kids Unlimited internationaal toernooi Berkel en Rodenrijs
SBV Excelsior R. 012
27-5-2017 SV Lelystad’67 – Lesley Boerebach Talenten Toernooi Lelystad
10-6-2017 vv Lewedorpse Boys – 10e Stefan Moens Memorial toernooi Lewedorp (Zld.)
SBV Excelsior R. 011
28-5-2017 FCV Dender – 7e Int. Hoofdtoernooi Denderleeuw / België
4-6-2017 SC Woerden – 4e Semmy Tournament Woerden
11-6-2017 vv Lewedorpse Boys – 8e Roel Franse Memorial Lewedorp (Zld.)
SBV Excelsior R. 010
20-5-2017 CKC – Gijs Oskam U10 pupillen toernooi Kralingseveer
28-5-2017 FCV Dender – 7e Int. Hoofdtoernooi Denderleeuw / België
SC Excelsior R. JO19-2
3-6-2017 GSC/ODS – 5e Jaap van der Wiel Toernooi Dordrecht
10-6-2017 v.v. Hekelingen – Spuicup Spijkenisse
SC Excelsior R. JO17-2
3-6-2017 GSC/ODS – 5e Jaap van der Wiel Toernooi Dordrecht
10-6-2017 v.v. Hekelingen – Spuicup Spijkenisse
SC Excelsior R. JO17-3
3-6-2017 GSC/ODS – 5e Jaap van der Wiel Toernooi Dordrecht
10-6-2017 v.v. Hekelingen – Spuicup Spijkenisse
SC Excelsior R. JO17-4
3-6-2017 GSC/ODS – 5e Jaap van der Wiel Toernooi Dordrecht
10-6-2017 v.v. Hekelingen – Spuicup Spijkenisse
SC Excelsior R. JO15-2
27-5-2017 v.v. Hekelingen – Spuicup Spijkenisse
3 & 4-6-2017 VFC Vlaardingen – internationaal jeugdtoernooi Vlaardingen
10-6-2017 vv Scharn – Open JO15-toernooi Maastricht
SC Excelsior R. JO15-3
27-5-2017 v.v. Hekelingen – Spuicup Spijkenisse
4-6-2017 GSC/ODS – 5e Jaap van der Wiel Toernooi Dordrecht
SC Excelsior R. JO15-4
27-5-2017 v.v. Hekelingen – Spuicup Spijkenisse
4-6-2017 GSC/ODS – 5e Jaap van der Wiel Toernooi Dordrecht
SC Excelsior R. JO15-5
27-5-2017 v.v. Hekelingen – Spuicup Spijkenisse
4-6-2017 GSC/ODS – 5e Jaap van der Wiel Toernooi Dordrecht
SC Excelsior R. JO13-2
27-5-2017 v.v. Hekelingen – Spuicup Spijkenisse
3 & 4-6-2017 VFC Vlaardingen – internationaal jeugdtoernooi Vlaardingen
10-6-2017 BVCB – Paul & Paul – O13-1 toernooi Bergschenhoek
SC Excelsior R. JO13-3
27-5-2017 v.v. Hekelingen – Spuicup Spijkenisse
4-6-2017 GSC/ODS – 5e Jaap van der Wiel Toernooi Dordrecht
SC Excelsior R. JO13-4
27-5-2017 v.v. Hekelingen – Spuicup Spijkenisse
4-6-2017 GSC/ODS – 5e Jaap van der Wiel Toernooi Dordrecht
SC Excelsior R. JO11-5
27-5-2017 vv. Strijen Strijen
5-6-2017 v.v. Groote Lindt Zwijndrecht
SC Excelsior R. JO11-6
5-6-2017 S.V. Loosduinen Loosduinen
SC Excelsior R. JO9-1
3 & 4-6-2017 VDL Maassluis – Internationaal Robin van Persie toernooi Maassluis
SC Excelsior R. JO9-2
27-5-2017 CKC – Makkelie – PLUS U8 toernooi Kralingseveer
5-6-2017 sc ’t Gooi Hilversum
Champions League (5 teams)
27-5-2017 VV Smitshoek Smitshoek
World Cup (team Guno)
17-6-2017 vv CKC – kaboutertoernooi Kralingseveer
Meisjes (MO11)
25-5-2017 XerxesDZB – ZZP ladies tournament Rotterdam
10-6-2017 vv CKC Kralingseveer